Држач Универзален За Битови Со Магнет 1/4 55мм - Baucentar
Држач Универзален За Битови Со Магнет 1/4 55мм

Држач Универзален За Битови Со Магнет 1/4 55мм

240 ден

Има на залиха

240 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Универзален држач за битови со магнет без затезен прстен. Има универзална примена во задачи со завртување.

Бренд

Bosch