Дрвена рачка за секира 600мм - Baucentar
Дрвена рачка за секира 600мм

Дрвена рачка за секира 600мм

150 ден

Има на залиха

150 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Дрвената рачка за секира е наменета за замена на искршените рачки. Должината на рачката е 600мм и може да носи секира со маса од 1000гр. Рачката е изработена од цврсто буково дрво со голема отпорност на кршење. Рачката е профилирана е за да се припие на дланката при држење. Премазот од лак на рачката ја заштитува рачката од впивање влага.

Бренд

Topex