Длето Шпиц 400мм Шестоаголен Прифат 30мм - Baucentar
Длето Шпиц 400мм Шестоаголен Прифат 30мм

Длето Шпиц 400мм Шестоаголен Прифат 30мм

2690 ден

Има на залиха

2690 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпицасто Длето, самоостречко, со шестоаголен прифат од 30мм. Овоможува константно голем абрзина на отстранување на материјалот.

Должината на длетото е 400мм.

Бренд

Bosch