Длето Шпиц СДСплус ЕКО 250мм - Baucentar
Длето Шпиц СДСплус ЕКО 250мм

Длето Шпиц СДСплус ЕКО 250мм

280 ден

Има на залиха

280 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпиц Длето СДСплус без запирање на ротација за стандардно штемување во бетон и цигли.

Бренд

Bosch