Длето Секач 35х520мм - Baucentar
Длето Секач 35х520мм

Длето Секач 35х520мм

2420 ден

Има на залиха

2420 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Длето Секач со шестоаголен прифат од  28мм. Димензите му се 35х520мм. Наменето за стандардно штемување Sво бетон и цигла или за разновидна примена при рушење.

Бренд

Bosch