Длето Секач 35х400мм Шестоаголен Прифат 30мм - Baucentar
Длето Секач 35х400мм Шестоаголен Прифат 30мм

Длето Секач 35х400мм Шестоаголен Прифат 30мм

2690 ден

Има на залиха

2690 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Секач Длето,  со шестоаголен прифат од 30мм. Овоможува стандардно штемување за различна примена при рушење со бетон и цигли.

Должината на длетото е 400мм.

Бренд

Bosch