Длето Секач СДСплус ЕКО 250х20мм - Baucentar
Длето Секач СДСплус ЕКО 250х20мм

Длето Секач СДСплус ЕКО 250х20мм

280 ден

Има на залиха

280 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Плоснато длето СДСплус кое овозможува стандардно штемување при различни работи за рушење или реновирање.

Бренд

Bosch