Двојна спојка за црево со пречник од 19мм - Baucentar
Двојна спојка за црево со пречник од 19мм

Двојна спојка за црево со пречник од 19мм

99 ден

Има на залиха

99 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Двојна спојка за продолување на црево за наводнување со пречник од 19 мм (3/4″). Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau