Двојна спојка за црево со пречник од 13мм - Baucentar
Двојна спојка за црево со пречник од 13мм

Двојна спојка за црево со пречник од 13мм

89 ден

Има на залиха

89 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Двојна спојка за продолжување на црево за наводнување со пречник од 13 мм (1/2″). Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau