Двојна машка спојка за црево за наводнување - Baucentar
Двојна машка спојка за црево за наводнување

Двојна машка спојка за црево за наводнување

89 ден

Има на залиха

89 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Двојна машка спојка за продолжување на црево за наводнување. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau