Граничник за длабочина 6, 8, 10мм 3 парчиња - Baucentar
Граничник за длабочина 6, 8, 10мм 3 парчиња

Граничник за длабочина 6, 8, 10мм 3 парчиња

295 ден

Има на залиха

295 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Овој сет се состои од три граничници за длабочина при дупчење.

Дијаметар mm
6,0
8,0
10,0

Бренд

Bosch