Винкла Алумиумска 500х235мм - Baucentar
Винкла Алумиумска 500х235мм

Винкла Алумиумска 500х235мм

445 ден

Има на залиха

445 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 30Ц365 Категории

Винкла алуминиумска, наменета за разни занаетчиски работи. Вкупната работна должина на винклата е 500мм а висината е 235мм. Изработена е од висококвалитетна алуминиумска легура со што се гарантира долготрајно користење.

Бренд

Topex