Винкла Алумиумска 350х190мм - Baucentar
Винкла Алумиумска 350х190мм

Винкла Алумиумска 350х190мм

345 ден

Има на залиха

345 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 30Ц364 Категории

Винкла алуминиумска, наменета за разни занаетчиски работи. Вкупната работна должина на винклата е 350мм а висината е 190мм. Изработена е од висококвалитетна алуминиумска легура со што се гарантира долготрајно користење.

Бренд

Topex