Бургија Спирална За Метал ХСС Поинтек 1.5мм 2 пар - Baucentar
Бургија Спирална За Метал ХСС Поинтек 1.5мм 2 пар

Бургија Спирална За Метал ХСС Поинтек 1.5мм 2 пар

38 ден

Има на залиха

38 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Спирална HSS бургија PointTeQ oовозможува лесно и брзо дупчење во метал поради PointTeQ дизајнот на врвот.

Бренд

Bosch