Бургија за метал HSS-Co стандард 1х12х34мм - Baucentar
Бургија за метал HSS-Co стандард 1х12х34мм

Бургија за метал HSS-Co стандард 1х12х34мм

68 ден

Има на залиха

68 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија HSS Twist Cobalt која овозможува долготрајни перформанси при дупчење во нерѓосувачки челик.

Бренд

Bosch