Бургија За Бетон Метал, Дрво ЦИЛ-9 10х80х120мм - Baucentar
Бургија За Бетон Метал, Дрво ЦИЛ-9 10х80х120мм

Бургија За Бетон Метал, Дрво ЦИЛ-9 10х80х120мм

369 ден

Има на залиха

369 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Дијаметар 10 мм
Работна Должина 80 мм
Вкупна должина 120 мм

Материјали за обработка:
Бетон
Дрвени трупци
Алуминиум
Тврдо Масивно Дрво
Меко Дрво
ПВЦ

Бренд

Bosch