Брусалка Вибрациона Ексцентар Електр. ПЕХ 400 AЕ ф125мм 370W - Baucentar
Брусалка Вибрациона Ексцентар Електр. ПЕХ 400 AЕ ф125мм 370W

Брусалка Вибрациона Ексцентар Електр. ПЕХ 400 AЕ ф125мм 370W

7120 ден

Има на залиха

7120 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06033А4000 Категории

Без напор постигнување на површини со највисок квалитет.

Моќен мотор од 370 W кој обезбедува најфино брусење на средни и гилеми површини.

Електронско избирање на бројот на вртежи кој овозможува совршена брзина прилагодена на работната задача и на материјалот.

Одлична управливост за работа на хоризонтални и вертикални површини, како и плафони.

Идеална за брусење и полирање на рамни или закривени површини.

За работа со дрво, гипс, обоени, лакирани и полирани површини.

Бренд

Bosch