Боја За Конец Ѕидарски 115гр. Син - Baucentar
Боја За Конец Ѕидарски 115гр. Син

Боја За Конец Ѕидарски 115гр. Син

68 ден

Има на залиха

68 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Боја за конец, наменета за обележување и маркирање со ѕидарски конец.  Наменет е за ѕидарски и гипс-картонски работи. Спакувано во пластично шишенце. Едно шишенце содржи 115 грама боја во сина боја.

Бренд

Topex