Ласер Линиски Универзал Левел 2 статив 10м - Baucentar
Ласер Линиски Универзал Левел 2 статив 10м

Ласер Линиски Универзал Левел 2 статив 10м

6790 ден

Има на залиха

6790 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0603663801 Категории

Работен Опсег на ласерската линија 10 m
Работен Опсег на ласерската точка 10 m
Ласерска диода на ласерската линија 650 nm
Ласерска диода на ласерската точка 635 nm
Класа на ласерот 2
Време на самостојно нивелирање 4 s
Опсег на нивелирање ± 4 °
Агол на отворање 120 °
Точност** ± 0,5 mm/m
Навој за статив 1/4″
Маса 0.46 kg
Батерии 3 x 1,5-V-LR6 (AA)
Димензии на инструментот (должина x ширина x висина) 438 x 235 x 118 mm
Се продава во сет со статив ✓
Маза на пакување 1,69 kg

Бренд

Bosch