Клуч За Аголна Брусалка - Baucentar
Клуч За Аголна Брусалка

Клуч За Аголна Брусалка

290 ден

Има на залиха

290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Клуч за аголна брусалка со две дупки, рамен.

Наменет за затегнување на сите плочи на аголни брусалки

Бренд

Bosch