Ренде Електрично ПХО 1500 550W - Baucentar
Ренде Електрично ПХО 1500 550W

Ренде Електрично ПХО 1500 550W

4341 ден

Има на залиха

4341 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Прецизно и ефикасно рендање со висок квалитет.

Мотор од 550 W кој ги совладува работите за рендање со длабочина до 1.5 мм.

Woodrazor систем на ножот кој брзо и без напор постигнува површини обработени со висок квалитет.

Едностран систем за исфрлување на струготините со пристап за вреќа за прашина или за правосмукалка.

Папучата за одложување на струготините автоматски се активира заради заштита на ножот и на работната површина од оштетување.

Идеално за рендање, за закосување рабови и за отстранување премази врз дрво.

Бренд

Bosch