Ренде Електрично ГХО 6500 650W - Baucentar
Ренде Електрично ГХО 6500 650W

Ренде Електрично ГХО 6500 650W

9800 ден

Има на залиха

9800 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601596000 Категории

Моќно ренде со длабочина на сечење до 2.6мм

Моќен мотор 650 W кој обезбедува гоема брзина при работењето.

Нов дизајн на механ изам за подесување на длабочината на сечење до максимални 2.6 мм

Оптимизиран проток на воздухот за исфрлување на струготините.

Бренд

Bosch