Бит Екстра Хард ПХ2 89мм 3пар. - Baucentar
Бит Екстра Хард ПХ2 89мм 3пар.

Бит Екстра Хард ПХ2 89мм 3пар.

740 ден

Нема на залиха

Димензија: PH2

Должина: 89мм

Прифат: ISO 1173 C6.3, 1/4″ надворешен шестоаголен прифат

Количина во пакување: 3 пар.

Бренд

Bosch