Бит Екстра Хард ПХ2 51мм 3пар. - Baucentar
Бит Екстра Хард ПХ2 51мм 3пар.

Бит Екстра Хард ПХ2 51мм 3пар.

299 ден

Има на залиха

299 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Опис

Опис на производот

Димензија: PH2

Должина: 51мм

Прифат: ISO 1173 C6.3, 1/4″ надворешен шестоаголен прифат

Количина во пакување: 3 пар.

Бренд

Бренд

Bosch