Бит Екстра Хард ПХ2 25мм 3пар. - Baucentar
Бит Екстра Хард ПХ2 25мм 3пар.

Бит Екстра Хард ПХ2 25мм 3пар.

230 ден

Има на залиха

230 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Димензија: PH2

Должина: 25мм

Прифат: ISO 1173 C6.3, 1/4″ надворешен шестоаголен прифат

Количина во пакување: 3 пар.

Бренд

Bosch