Бит Екстра Хард ПХ2 152мм - Baucentar
Бит Екстра Хард ПХ2 152мм

Бит Екстра Хард ПХ2 152мм

530 ден

Има на залиха

530 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Димензија: PH2

Должина: 152мм

Прифат: ISO 1173 C6.3, 1/4″ надворешен шестоаголен прифат

Количина во пакување: 3 пар.

Бренд

Bosch