Бит Екстра Хард ПЗ3 89мм 3пар. - Baucentar
Бит Екстра Хард ПЗ3 89мм 3пар.

Бит Екстра Хард ПЗ3 89мм 3пар.

430 ден

Има на залиха

430 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Опис

Опис на производот

Димензија: PZ3

Должина: 89мм

Прифат: ISO 1173 C6.3, 1/4″ надворешен шестоаголен прифат

Количина во пакување: 3 пар.

Бренд

Бренд

Bosch