Отворач за плочки подесувачки 10-50мм со заштита - Baucentar
Отворач за плочки подесувачки 10-50мм со заштита

Отворач за плочки подесувачки 10-50мм со заштита

249 ден

Има на залиха

249 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Отворач за дупки во плочки со кој може да се отсекуваат дупки со дијаметар од 10-50мм.

Бренд

Topex