Крстиња за плочки со круг 3.0мм 100пар. Бели - Baucentar
Крстиња за плочки со круг 3.0мм 100пар. Бели

Крстиња за плочки со круг 3.0мм 100пар. Бели

29 ден

Има на залиха

29 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Сет од 100 пар. спакувани во проѕирно кесенце.

Бренд

Topex