Крвчиња за плочки со круг 1.5мм 100пар.Бели - Baucentar
Крвчиња за плочки со круг 1.5мм 100пар.Бели

Крвчиња за плочки со круг 1.5мм 100пар.Бели

29 ден

Има на залиха

29 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Сет од 100 пар. спакувани во проѕирно кесенце.

Бренд

Topex