Церада 85г/м2, 6x10м - Baucentar
Церада 85г/м2, 6×10м

Церада 85г/м2, 6×10м

2150 ден

Има на залиха

2150 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Церада со димензии 6х10 метри.
Густина на платното е 85g.m2.

Состав: ПВЦ

Бренд

Topex