Церада 85г/м2, 5x8м - Baucentar
Церада 85г/м2, 5×8м

Церада 85г/м2, 5×8м

1290 ден

Има на залиха

1290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Церада со димензии 5х8 метри.
Густина на платното е 85g/m2.

Состав: ПВЦ

Бренд

Topex