Церада 85г/м2, 10x15м - Baucentar
Церада 85г/м2, 10×15м

Церада 85г/м2, 10×15м

3990 ден

Има на залиха

3990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Церада со димензии 10х15 метри.
Густина на платното е 85g.m2.

Состав: ПВЦ

Бренд

Topex