Церада 70г/м2, 4x6м - Baucentar
Церада 70г/м2, 4×6м

Церада 70г/м2, 4×6м

890 ден

Има на залиха

890 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Церада со димензии 4х6 метри.
Густина на платното е 70g.m2.

Состав: ПВЦ

Бренд

Topex