Церада 70г/м2, 3x4м - Baucentar
Церада 70г/м2, 3×4м

Церада 70г/м2, 3×4м

470 ден

Има на залиха

470 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Церада со димензии 3х4 метри.
Густина на платното е 70g.m2.

Состав: ПВЦ

Бренд

Topex