Сет Насадни Клучеви 1/2 20 пар. - Baucentar
Сет Насадни Клучеви 1/2 20 пар.

Сет Насадни Клучеви 1/2 20 пар.

2360 ден

Има на залиха

2360 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Сет од насадни Клучеви со дијаметар од 1/2″ во кој се вклучени 20 различни парчиња изработени од висококвалитетна легура на челик од хром-ванадиум. Во сетот е вклучена и крцкалка со 90 запци. Сетот содржи широк опсег на насадни клучеви со големина од 10 до 24 mm. Дополнително, сетот содржи и рачка продолжеток, спојка, рачка и спојка за насаден клуч.

Бренд

Neo