Пневматски Ударен Одвртувач 1/2 680Nm - Baucentar
Пневматски Ударен Одвртувач 1/2 680Nm

Пневматски Ударен Одвртувач 1/2 680Nm

2900 ден

Има на залиха

2900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

1/2″ Пневматски Ударен Одвртувач. Компактен, ударен одвртувач изработен од челик. Оваа алатка се одликува со подесива лева и десна ротација, и рачка која не замрзнува. Максималниот вртлив момент е 680 Nm.

Максималне притисок  6.3

Потрошувачка на воздух 113

Големина на прифатот 1/2″

Дијаметар на поврзаното црево  1/4″

Број на вртежи во минута 7000

Максимален вртлив момент  680

Бренд

Neo