Стругалка за електричен алат 50мм - Baucentar
Стругалка за електричен алат 50мм

Стругалка за електричен алат 50мм

185 ден

Има на залиха

185 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Стругалка за дрво со ширина од 50мм изработена од зајакнат карбонизиран челик. Во комбинација со електрична мултифункциска алатка овозможува отстранување на слој од лакирани површини помали површини на тапети, чистење на дрво, како и отстранување на боја или лепило од метални површини.

Бренд

Graphite