БОШ Штитник За Прашина За Аг.Брус.ГДЕ 115/125 ФЦ-Т - Baucentar
БОШ Штитник За Прашина За Аг.Брус.ГДЕ 115/125 ФЦ-Т

БОШ Штитник За Прашина За Аг.Брус.ГДЕ 115/125 ФЦ-Т

6000 ден

Нема на залиха

Шифра: 1600А003ДК Категорија:

Сечење камен практично без прашина со мали аголни брусилки
За чисто, уредно работење и речиси секоја работа за чистење потоа
Лесно ракување: Практично поврзување со аголна мелница и вадење прашина
Работи со многу аголни брусилки на Bosch со дијаметар од 115 и 125 mm.

Бренд

Bosch