Сет Батерии 2хГБА12В 3Ah + Полнач ГАЛ 12В-40 - Baucentar
Сет Батерии 2хГБА12В 3Ah + Полнач ГАЛ 12В-40

Сет Батерии 2хГБА12В 3Ah + Полнач ГАЛ 12В-40

7490 ден

Нема на залиха

2 x 12 V батерии со капацитет од 3.0 Ah и брз полнлач

GBA 12V 3.0Ah: поголем капацитет на батеријата поради што испорачува 50% подолго време на работа од моделот 12V 2.0Ah Professional

GAL 12V-40: голема брзина на полнење за сите батерии од 12 V. Полнење на 12 V 3,0 Ah батерија од 0 до 80% за 36 min.

Компатибилни се со сите Bosch Professional уреди на 12 V.

Бренд

Bosch