Сет Батерија ПБА 18V 2,5 Ah + Полнач - Baucentar
Сет Батерија ПБА 18V 2,5 Ah + Полнач

Сет Батерија ПБА 18V 2,5 Ah + Полнач

5200 ден

Има на залиха

5200 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Издржливо напојување на уреди за домаѓинство и градина со системот 18V POWER FOR ALL

Долготрајна батерија, може да се заврши скоро секој самостоен проект со само едно полнење на батерија.

Врвни перформанси и долг работен век.

Овозможува флексибилност и заштедува и простори и пари. Со не можете да напојувате околу 40 уреди за сопствени проекти, за домаќинство и градина.

Сигнал „Ready to Go“ (Подготвено за работа) означува доволно наполнета батерија од 80%.

POWER FOR ALL Една батерија и еден полнач за комплетен систем на алати за домаќинство и градина.

Бренд

Bosch