Батериски Одвртувачи ГСР 180+ГДР 18В+2х2Ah - Baucentar
Батериски Одвртувачи ГСР 180+ГДР 18В+2х2Ah

Батериски Одвртувачи ГСР 180+ГДР 18В+2х2Ah

18250 ден

Има на залиха

18250 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Овој сет се состои од следните производи:

Батериска Дупчалка Одвртувач ГСР 180-ЛИ
Батериски Ударен Одвртувач ГДР 18В-160
2 Батерии 2,0 Ah
Куфер L-Case

Батериска Дупчалка Одвртувач ГСР 180-ЛИ
Вртлив момент макс. (тврдо/меко) 54/21 Nm Број на вртежи во празен од (1. брзина / 2. брзина) 0 – 450/ 1.700 врт/мин
Капацитет на стегање на бургијата 13 мм
Маса со акумулаторот 1 кг
Степени на вртливиот момент 15
Пречник за дупчење во дрво/челик макс. 35/10 мм
Пречник на навојот макс. 10 мм

Батериски Ударен Одвртувач ГДР 18В-160
Вртлив Момент, макс. 160 Nm
Пречник на навојот M 6 – M 14
Маса без батерија 1.02 kg

Бренд

Bosch