Бат.Алати Сет ГБХ/ГВС 180 + ГСР 185 +2х4Ah + торба - Baucentar
Бат.Алати Сет ГБХ/ГВС 180 + ГСР 185 +2х4Ah + торба

Бат.Алати Сет ГБХ/ГВС 180 + ГСР 185 +2х4Ah + торба

41990 ден

Има на залиха

41990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Овој сет се состои од следниве производи:

Пневматски Чекан За Дупчење Батериски ГБХ 180-ЛИ

Дупчалка Одвртувач Батериска ГСР 185 ЛИ

Аголна Брусалка Батериска ГВС 180-ЛИ

2 x Батерии ГБА 18V 4.0Ah

Полнач за Батерии ГАЛ 18В-40

Бош Професионална Торба За Алат

Бренд

Bosch