Сет Батериски Алати ГБХ 180ЛИ + ГСР 180ЛИ+2х4Ah+Полнач - Baucentar
Сет Батериски Алати ГБХ 180ЛИ + ГСР 180ЛИ+2х4Ah+Полнач

Сет Батериски Алати ГБХ 180ЛИ + ГСР 180ЛИ+2х4Ah+Полнач

23617 ден

Има на залиха

23617 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Овој сет се состои од следниве производи:

Пневматски Чекан За Дупчење Батериски ГБХ 180-ЛИ

Дупчалка Одвртувач Батериска ГСР 180ЛИ

2 x Батерии ГБА 18В 4.0Ah

Полнач за Батерии ГАЛ 18В-40

Бош Професионална Торба За Алат

Бренд

Bosch