Полнач ГАЛ 1880 ЦВ - Baucentar
Полнач ГАЛ 1880 ЦВ

Полнач ГАЛ 1880 ЦВ

5300 ден

Има на залиха

5300 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Повеќенапонски брз полнач за сите Li-Ion батерии на напон од 14,4 до 18 V

Режим за брзо полнење: батерија од 4,0 Ah ја полни до 80% од нејзиниот капацитет за 25 минути.

Active Air Cooling систем за подолг животен век на батеријата.

Бренд

Bosch