Крунеста Пила За Отвори Во Дрво и Метал 20мм - Baucentar
Крунеста Пила За Отвори Во Дрво и Метал 20мм

Крунеста Пила За Отвори Во Дрво и Метал 20мм

800 ден

Има на залиха

800 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 2608594199 Категории

Биметална крунеста пила Progressor која овозможува двапати подолг работен век отколку неговиот претходник.

Пречник на пилата: 20 мм

Пречник во цоли: 25/32

Работна должина 44 mm

Обработливи материјали

Даски
Композитни материјали
Шперплоча
Обложени плочи / сендвич панели
Поливинил хлорид
Полипропилен
Полиетилен (цевки, стапови, профили)
Изолациони и заптивни материјали
Полиестер
Плоча од минерални влакна
Плочи со гипсени влакна
Акрилно стакло (плексиглас)
Ламинат HPL
Лим од каросерија
Нерѓосувачки челик
Инокс
Лимови
Челик/метал кој содржи железо
Бакар
Легури
Цинк
Алуминиум

Бренд

Bosch