Крунеста Пила За Отвори Во Дрво и Метал 21мм - Baucentar
Крунеста Пила За Отвори Во Дрво и Метал 21мм

Крунеста Пила За Отвори Во Дрво и Метал 21мм

930 ден

Има на залиха

930 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Биметална крунеста пила Progressor која овозможува двапати подолг работен век отколку неговиот претходник.

Пречник на пилата: 21 мм

Пречник во цоли: 13/16

Работна должина 44 mm

Обработливи материјали

Даски
Композитни материјали
Шперплоча
Обложени плочи / сендвич панели
Поливинил хлорид
Полипропилен
Полиетилен (цевки, стапови, профили)
Изолациони и заптивни материјали
Полиестер
Плоча од минерални влакна
Плочи со гипсени влакна
Акрилно стакло (плексиглас)
Ламинат HPL
Лим од каросерија
Нерѓосувачки челик
Инокс
Лимови
Челик/метал кој содржи железо
Бакар
Легури
Цинк
Алуминиум

Бренд

Bosch