БОШ Наочари За Ласер Црвени - Baucentar
БОШ Наочари За Ласер Црвени

БОШ Наочари За Ласер Црвени

1160 ден

Има на залиха

Држач на место

1160 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 1608М0005Б Категорија:

Подобрете ја видливоста на црвениот ласерски зрак и олеснете ја работата при неповолни услови на осветлување
Погоден за GRL 400 H; GRL 300 HV; GRL 500 H/HV Professional; сите ласерски мерки.

Бренд

Bosch