БОШ Модул За Поврзување ГЦЅ 42 - Baucentar
БОШ Модул За Поврзување ГЦЅ 42

БОШ Модул За Поврзување ГЦЅ 42

2150 ден

Има на залиха

Држач на место

2150 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 1600А016НХ Категорија:

Подобрување на алатката за модул за поврзување – обезбедува можност за прилагодување на алатката, статуси на алатката и батеријата и многу повеќе
Широк опсег – нуди до 100 Ft. Опсег на поврзување Bluetooth®
Компатибилност со апликацијата Bosch Toolbox – овозможува приспособување на алатката, статусот на алатот и батеријата и управување со инвентар на средства
Приспособување од следната генерација – ги оптимизира напредните електронски опции како што се стапката на мек старт, светлината на LED или други поставки, во зависност од алатката.

Бренд

Bosch