Летва За Мерење ГР500 5м - Baucentar
Летва За Мерење ГР500 5м

Летва За Мерење ГР500 5м

3490 ден

Има на залиха

3490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Наменета за сите видови на мерења на висината на подот.

Робусен и квалитетен профил од алуминиум.

Можност за извлекување до должина од 5 метри.

Може да се користи и во екстремни временски услови.

Бренд

Bosch